To čo je tam napísané že slovo "Kód :" tak to je ten HTML-kod ???
Fórum
Dátum: 11.02.2011
Titulok: Kód
Dátum: 11.02.2011
Titulok: Re:Kód
Áno, to čo je tam napísane že Kód : ta to je to pod tým HTML kód ktorý sa dá na web pomocou okna ktorého nájdete na upravovanie stránok
Dátum: 09.02.2011
Titulok: Html-kody
Netušil som aké všetky možné HTML-Kódy na môj web sú
Je táto stránka super !!!!
Dátum: 09.02.2011
Titulok: Re:Html-kody
To rád počujem
Záznamy: 11 - 14 zo 14