Fórum

Dátum: 11.02.2011

Vložil: Tomy

Titulok: Kód

To čo je tam napísané že slovo "Kód :" tak to je ten HTML-kod ???

Dátum: 11.02.2011

Vložil: Administrátor

Titulok: Re:Kód

Áno, to čo je tam napísane že Kód : ta to je to pod tým HTML kód ktorý sa dá na web pomocou okna ktorého nájdete na upravovanie stránok

Dátum: 09.02.2011

Vložil: Ivan

Titulok: Html-kody

Netušil som aké všetky možné HTML-Kódy na môj web sú
Je táto stránka super !!!!

Dátum: 09.02.2011

Vložil: Administrátor

Titulok: Re:Html-kody

To rád počujem

Záznamy: 11 - 14 zo 14
<< 1 | 2